Contact


Voor het sturen van een bericht kunt u onderstaand formulier invullen.




• Verplicht veld


• Verplicht veld


• Verplicht veld


• Verplicht veld



Contactformulieren die op vrijdag na 12.00 uur en in het
weekend zijn verzonden, worden niet eerder dan de maandag
daarop beantwoord.
Na ontvangst sturen wij u zo spoedig als mogelijk een
antwoord.

Wilt u telefonisch contact met ons opnemen, bel ons dan
op, iedere werkdag tussen 10 en 12 uur.
045-5310929  /  0031455310929 (international)


Wilt u direct en per e-mail contact opnemen over een van
onze diensten, klik dan op een van onderstaande e-mailadressen.



Theater algemeen
-
info@theaterlandgraaf.nl
Reserveren entreekaartjes
-
reserveren@theaterlandgraaf.nl
Programmering
-
programmering@theaterlandgraaf.nl
Huren zaal
-
hurenzaal@theaterlandgraaf.nl
Trouwlocatie, trouwfeest
-
huwelijk@theaterlandgraaf.nl
Aan-/afmelden nieuwsbrief
-
nieuwsbrief@theaterlandgraaf.nl
Afdeling techniek
-
techniek@theaterlandgraaf.nl
Toesturen van facturen
-
crediteurenadministratie@theaterlandgraaf.nl
Jeugdtheater algemeen
-
info@jeugdtheaterlandgraaf.nl
Kinderfeestjes
-
kinderfeestjes@theaterlandgraaf.nl
Vrienden van Theater Landgraaf
-
vrienden@theaterlandgraaf.nl
     
Voorzitter
-
voorzitter@theaterlandgraaf.nl
Secretaris
-
secretaris@theaterlandgraaf.nl
Penningmeester
-
penningmeester@theaterlandgraaf.nl
Manager
-
manager@theaterlandgraaf.nl
     
Stichting Vrienden van Theater Landgraaf
-
vriendenvantheaterlandgraaf@gmail.com