zo 06 oktober
  Theatergroep Knars - Eureka!
za 12 oktober
  BALTUS & CO - An evening with ... BALTUS & CO
zo 13 oktober
  Vele hemels boven de zevende
zo 20 oktober
  Stichting Oscar i.s.m. - Trees Verburg en Jan Zaad
za 26 oktober
  80's Highlites Band
vr 01 november
  Grrrrriezelen!
za 02 november
  Collins Live Experience - Live and Loose in Landgraaf
za 09 november
   - Musical Dinner Show
zo 10 november
  Pieter Vermeulen's Cooder Connection: - 'Ry Cooder'
za 16 november
  The Black Stars
vr 22 november
  De Cabaretpoel - Vier keer leuk!
za 23 november
  The Fureys
zo 24 november
  Todos lo Saben
vr 29 november
  Gilles Proust - Tous les succes
za 30 november
  Ernest Peters Band - & Wild Honey
za 07 december
  yesterday
zo 08 december
  Alle Hoeken van de Kamermuziek - Het Boompje
vr 13 december
   - Bijna Kerst
za 14 december
   - Bijna Kerst
zo 15 december
   - Bijna Kerst
zo 15 december
   - Bijna Kerst
vr 20 december
  Heerlens Cabaretduo Peul Jan - Niets is wat het lijkt
vr 10 januari
   - Theater-estafette-dagen 2020
za 11 januari
   - Theater-estafette-dagen 2020
zo 12 januari
   - Theater-estafette-dagen 2020
vr 17 januari
    - Theater-estafette-dagen 2020
za 18 januari
    - Theater-estafette-dagen 2020
zo 19 januari
    - Theater-estafette-dagen 2020
vr 24 januari
  Raymond Clement - Nar
za 25 januari
  Wereldmuziek of African Rootsnight i.s.m. S.W.I.L.
zo 26 januari
  Kledingbeurs / Snuffelmarkt - Theater Landgraaf ruimt op
vr 31 januari
  Musical Dinner Show
za 01 februari
  Paul van Loo solo - Girls, girls, girls...
zo 02 februari
  Poppentheater Koekla - Masha en de beer
za 08 februari
  De Flageolettes
zo 09 februari
  The Bookshop
vr 14 februari
  BelLandgraaf Evenementen - C A R N A V A L
za 15 februari
  DAMES & HEREN Een ànder theatergezelschap - Schrijf me in het zand
zo 01 maart
  Krijt - Het geheim van de Wilg
zo 15 maart
   - De Literaire Matinee
za 21 maart
   - Café Chantant
zo 22 maart
  Ivo Janssen - Pianorecital
vr 27 maart
  Wasted Nights - Wasted Nights in Theater Landgraaf
za 28 maart
  Paul van Loo, Ivo Rosbeek en vrienden - Alles Geet Plat
zo 29 maart
  Reuring Theater - (G)uppie
za 04 april
  SKArtacus
vr 17 april
  Frans Hendriks - Hat uur dat noe óch?
za 18 april
  De Zuldervrung - Muziek van alle tijden
zo 19 april
  Médecin de Campagne
vr 24 april
  Jack Vinders - Kristal 20.0
za 25 april
  African Rootsnight i.s.m. S.W.I.L. - Samba Touré Trio
zo 26 april
  Casier & Dies - Moes
vr 08 mei
  Frans Hendriks - Hat uur dat noe óch?
za 09 mei
  Frans Hendriks - Hat uur dat noe óch?
za 16 mei
  The Black Stars
za 23 mei
  Sjeng, Sjer & De Sjele - Een mix van verschillende muziekgenres
zo 24 mei
   - Green Book
vr 05 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van de Jeugd-Theater-School
za 06 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van de Jeugd-Theater-School
zo 07 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van de Jeugd-Theater-School
vr 12 juni
   - Eindpresentaties door de lesgroepen van de Jeugd-Theater-School
za 13 juni
   - Eindpresentaties door de lesgroepen van de Jeugd-Theater-School
zo 14 juni
   - Eindpresentaties door de lesgroepen van de Jeugd-Theater-School
za 20 juni
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugd-Theater-School Landgraaf
zo 21 juni
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugd-Theater-School Landgraaf
za 27 juni
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugd-Theater-School Landgraaf
zo 28 juni
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugd-Theater-School Landgraaf
za 04 juli
   - Eindvoorstelling productiegroep Mesjogge
zo 05 juli
   - Eindvoorstelling productiegroep Mesjogge