zo 11 november
  Theatergroep De Jonge Honden - Er ligt een krokodil onder mijn bed
za 17 november
  Dansgroep Goyescas - Arte y Pasión
zo 18 november
  Dansgroep Goyescas - Arte y Pasión
vr 23 november
  Krouwels en Brouwer - Bloot & Broos
za 24 november
  Coal Mountain - Time Travel Concert, the Journey goes on!
vr 30 november
  Theater Kleinkunst - Helden 1.0
za 01 december
  The Black Stars
zo 02 december
  Blazersensemble Zuiderwind - Hans en Grietje
za 08 december
  Zanggroep Die Moselsänger - Zalige Kersjmes mèt Die Moselsänger
zo 09 december
  Autumn Leaves
vr 14 december
   - Bijna Kerst
za 15 december
   - Bijna Kerst
zo 16 december
   - Bijna Kerst
zo 16 december
   - Bijna Kerst
vr 11 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
za 12 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2019 - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 13 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2019 - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 18 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2019 - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 19 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2019 - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 20 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2019 - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 25 januari
  De Cabaretpoel - Vier keer leuk!
zo 27 januari
  Poppentheater Koekla - Aladdin
za 02 februari
  Paul van Loo - solo - The day the music died
zo 03 februari
  Un Beau Soleil Intérieur
vr 08 februari
  Miriam & Carla Wijnen - DE AANBOUW
za 09 februari
  Wereldmuziekconcert - of
vr 15 februari
  BelLandgraaf Evenement - C A R N A V A L
zo 17 februari
  De vliegende koffer
za 23 februari
  Toneelgroep Sweijkhuizen - MEDEA
zo 24 februari
  Victoria and Abdul
za 16 maart
  Middelbare Meiden - Effe Lekker Emmeren
zo 17 maart
  C'est la Vie
vr 22 maart
  De Herberg Sessies - Leef!
za 23 maart
  Wasted Nights in Theater Landgraaf
zo 24 maart
  Laros & de Jong Beeldmakerij - De Wolkenfabriek
za 30 maart
  12e Avond van de Poëzie
zo 31 maart
  De Literaire Matinee
vr 05 april
  Baroesjko - Snezka
vr 05 april
  Baroesjko - Snezka /
za 06 april
  Wereldmuziekconcert - of
zo 07 april
  Lotte Walda - Lotte Walda & Band
vr 12 april
  Café Chantant - 5e editie
za 13 april
  Jack Vinders - Lied, liederen en chansons
zo 14 april
  Theater Terra - Dribbel minishow
vr 10 mei
  Toneelgroep Ambras - 3 x Zoeërvleesj
za 11 mei
  The Black Stars
zo 12 mei
  The Light between Oceans
vr 17 mei
  Zuldervrung - Al wèr ee joar vuurbeij
za 18 mei
  Frans Hendriks - De tsiet vluut
zo 19 mei
  Marietta Petkova - Claude Debussy, Preludes book 1 & 2
vr 24 mei
  Frans Hendriks - De tsiet vluut
zo 26 mei
  Frans Hendriks - De tsiet vluut
vr 31 mei
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 01 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 02 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 14 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 15 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 16 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 21 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 22 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 23 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 28 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 29 juni
  Eindvoorstelling door productiegroep Mesjogge - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 30 juni
  Eindvoorstelling door productiegroep Mesjogge - JeugdTheaterSchool Landgraaf