zo 01 juli
  [13e] Dag van de Poëzie - in samenwerking met:
vr 17 augustus
  Orlando Festival 2018 - Regioconcert/Matineeconcert
za 25 augustus
  De stem van een generatie: - Pé Hawinkels  1942-1977
zo 02 september
  Buitenmarkt 2018 - FEEST!
zo 09 september
  OPEN DAG - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 15 september
   - COLLINS LIVE EXPERIENCE
zo 16 september
  De Zuldervrung - Lazy Sunday Afternoon
vr 21 september
  Paul van Loo en Vrung - Ivo, Jop en Roy
za 22 september
  PYURE - Tribute to Cohen & Cassidy
zo 23 september
  La La Land
vr 28 september
  Duo Francine & Romain - Café Méditerranée
vr 05 oktober
  Stan Peters met zijn show - Stan Peters
za 06 oktober
  De Sanseveria's - Jubileumvoorstelling met krakers uit 25 jaar Sanseveria's
zo 07 oktober
  Theatergroep Heldhaftig - Ik kom je opeten!!!
vr 12 oktober
  Toneelgroep Blik - Cloaca
za 13 oktober
  SNAKES IN EXILE - Public living room concert
zo 21 oktober
  Frans Pollux - Naeve de kerk-tour:
zo 21 oktober
  Manchester by the Sea
vr 26 oktober
  Grrrrriezelen!
za 27 oktober
  Firma Lampo - Sketch-boek

Raymond Clement,
zo 28 oktober
  Firma Lampo - Sketch-boek

Raymond Clement,
za 10 november
  Wereldmuziekconcert - of
zo 11 november
  Theatergroep De Jonge Honden - Er ligt een krokodil onder mijn bed
za 17 november
  Dansgroep Goyescas - Arte y Pasión
zo 18 november
  Dansgroep Goyescas - Arte y Pasión
vr 23 november
  Krouwels en Brouwer - Bloot & Broos
za 24 november
  Coal Mountain - Time Travel Concert, the Journey goes on!
vr 30 november
  Theater Kleinkunst - Helden 1.0
za 01 december
  The Black Stars
zo 02 december
  Blazersensemble Zuiderwind - Hans en Grietje
za 08 december
  Zanggroep Die Moselsänger - Zalige Kersjmes mèt Die Moselsänger
zo 09 december
  Autumn Leaves
vr 14 december
   - Bijna Kerst
za 15 december
   - Bijna Kerst
zo 16 december
   - Bijna Kerst
zo 16 december
   - Bijna Kerst
vr 11 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
za 12 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
zo 13 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
vr 18 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
za 19 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
zo 20 januari
  Theater-estafette-dagen 2019
vr 25 januari
  De Cabaretpoel - Vier keer leuk!
zo 27 januari
  Poppentheater Koekla - Aladdin
za 02 februari
  Paul van Loo - solo - The day the music died
zo 03 februari
  Un Beau Soleil Intérieur
vr 08 februari
  Miriam & Carla Wijnen - DE AANBOUW
za 09 februari
  Wereldmuziekconcert - of
vr 15 februari
  BelLandgraaf Evenement - C A R N A V A L
zo 17 februari
  De vliegende koffer
zo 24 februari
  Victoria and Abdul
za 16 maart
  Middelbare Meiden - Effe Lekker Emmeren
zo 17 maart
  C'est la Vie
vr 22 maart
  De Herberg Sessies - Leef!
za 23 maart
  Wasted Nights in Theater Landgraaf
zo 24 maart
  Laros & de Jong Beeldmakerij - De Wolkenfabriek
za 30 maart
  12e Avond van de Poëzie
zo 31 maart
  De Literaire Matinee
vr 05 april
  Baroesjko - Snezka
za 06 april
  Wereldmuziekconcert - of
zo 07 april
  Lotte Walda - Lotte Walda & Band
vr 12 april
  Café Chantant - 5e editie
za 13 april
  Jack Vinders - Lied, liederen en chansons
zo 14 april
  Theater Terra - Dribbel minishow
vr 10 mei
  Toneelgroep Ambras - 3 x Zoeërvleesj
za 11 mei
  The Black Stars
zo 12 mei
  The Light between Oceans
vr 17 mei
  Zuldervrung - Al wèr ee joar vuurbeij
za 18 mei
  Frans Hendriks - De tsiet vluut
zo 19 mei
  Marietta Petkova - Claude Debussy, Preludes book 1 & 2
vr 24 mei
  Frans Hendriks - De tsiet vluut
zo 26 mei
  Frans Hendriks - De tsiet vluut
vr 31 mei
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 01 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 02 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 14 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 15 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 16 juni
  Eindpresentaties door de jongste lesgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 21 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 22 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 23 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
vr 28 juni
  Eindpresentaties door musicalgroepen van de - JeugdTheaterSchool Landgraaf
za 29 juni
  Eindvoorstelling door productiegroep Mesjogge - JeugdTheaterSchool Landgraaf
zo 30 juni
  Eindvoorstelling door productiegroep Mesjogge - JeugdTheaterSchool Landgraaf