za 30 oktober
   - Gordon Smith & Friends
zo 31 oktober
  Bai Kamara Jr.  - African Blues afternoon
vr 05 november
   - HEY ANGIE!
za 06 november
  Sjeng, Sjer & Vrun - “Zigeunerreis door Europa”
zo 07 november
  Klezmermatinee - Duo Anti Digitalo
za 13 november
  De Cabaretpoel - 'Vier keer leuk!'
zo 14 november
  Van Gogh Trio
za 20 november
  The Black Stars
vr 03 december
  Rob Reijners & Romain van Beek - The way you make me feel!
za 04 december
  De Sanseveria's - Terminale - Afscheidstournee met krakers uit 30 jaar
vr 10 december
   - Bijna Kerst
za 11 december
   - Bijna Kerst
zo 12 december
   - Bijna Kerst
zo 12 december
   - Bijna Kerst
vr 17 december
  Peul Jan - Oudejaarsconference - 'Boeiuuhh!'
za 18 december
  SOUL - The Story of the Old School Diva's
zo 19 december
  K O O R / K E R S T Zanggroep Die Moselsänger - o.l.v. Leo van Weersch
za 08 januari
  Queen Tribute Band - Queen Must Go On
zo 09 januari
  Poppentheater Koekla - De drie biggetjes
vr 14 januari
  Productiegroep Mesjogge - Dracula, maar dan anders
za 15 januari
  Productiegroep Mesjogge - Dracula, maar dan anders
zo 16 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
vr 21 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
za 22 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
zo 23 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
vr 28 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
za 29 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
zo 30 januari
  Theater-Estafette-Dagen 2022 - 9 jeugdtheatergroepen
za 05 februari
  NightOwl
za 12 februari
  Wasted Nights - Wasted Nights in Theater Landgraaf
zo 13 februari
   - GUY VERLINDE DUO
vr 04 maart
  Willeke Simons - Leedies
za 05 maart
  yesterday
zo 13 maart
   - De Literaire Matinee
vr 18 maart
  Frans Hendriks - Hat uur dat noe óch?
za 19 maart
  Frans Hendriks - Hat uur dat noe óch?
zo 20 maart
  Frans Hendriks - Hat uur dat noe óch?
vr 25 maart
  Tributeband Double Axe - It’s too late to stop now!
za 26 maart
  PYURE - Never Give Up!
zo 27 maart
   - Green Book
vr 01 april
  Marjolein Meijers Band - Van Berini tot Solex
zo 03 april
    - OPEN PODIUM
vr 08 april
   - JAMsBond
za 09 april
  Rodaländer
vr 15 april
  Radomir Vasiljevic - and his Balkan Orchestra
za 23 april
   - JACK VINDERS
zo 24 april
   - The Beverly Brothers
vr 29 april
  Robbert Jan Proos - Het Songfestival volgens Proos.
za 30 april
   - Café Chantant
zo 01 mei
  GUMBO JAZZBAND - ONDER BEGELEIDING VAN LINDY HOPP-DANCERS
za 14 mei
  Ravelin - Une belle histoire
zo 15 mei
  De Sanseveria's - Terminale - Afscheidstournee met krakers uit 30 jaar
za 21 mei
  Spaanse dansgroep Goyescas - 'Arte y Pasion'
zo 22 mei
  Spaanse dansgroep Goyescas - 'Arte y Pasion'
za 28 mei
  De Herbergsessies - Naakt
vr 03 juni
  Musicalshow - door de Musicalgroep C
za 04 juni
  Musicalshow - door de Musicalgroep C
zo 05 juni
  Musicalshow - door de Musicalgroep C
vr 17 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
za 18 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
zo 19 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
vr 24 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
za 25 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
zo 26 juni
  Eindpresentaties door de lesgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
za 02 juli
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
zo 03 juli
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
za 09 juli
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
zo 10 juli
  Eindvoorstellingen door de musicalgroepen van - Jeugdtheater Landgraaf
za 16 juli
  Eindvoorstelling - Productiegroep Mesjogge
zo 17 juli
  Eindvoorstelling - Productiegroep Mesjogge